Svatební focení


Tři hodiny těch nejdůležitějších okamžiků

Stihneme setkání hostů, svatební obřad, gratulace a společné focení. Navrch ještě fotky novomanželů. Pro všechny, kteří chtějí zachytit nejdůležitější momenty dne.

3 hodiny focení, 100 – 150 upravených fotek, cena 5 000 Kč


Celodenní focení při kterém nám nic neunikne

Nevěsta je ještě v županu, ale foťák už cvaká! Od ranních příprav a příjezdy svatebčanů, přes svatební obřad, společné fotky, svatební zvyky a focení novomanželů, až po proslov tatínka a první tanec. Ten den nám před objektivem ani myška neproklouzne a zachytíme jedinečnou atmosféru vašeho svatebního dne.

8 – 10 hodin focení, 200 – 300 upravených fotek, cena 9 000 Kč


Uvedené ceny fotografování jsou orientační a vždy záleží na společné domluvě. Fotky předáváme v elektronické podobě na flashdisku a přidáváme 8 ks tištěných velkoformátových fotografií pro babičky a maminky.

Rádi zařídíme a velice doporučujeme zhotovení svatební fotoknihy, která se stane bestsellerem vašeho života. Spolupracujeme se špičkovými tiskaři z české dílny, nad jejichž výslednou prací se vám bude tajit dech.


Rodinné focení

Focení rodin, dětí, nastávajících maminek, nastávajících tatínků…může trvat hodinu, ale i déle, může vzniknout 20 fotek, ale i méně.

1 – 2 hodiny focení, 10 – 20 upravených fotek, cena 1 000 – 2000 Kč